Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 25, 2021 in Kuchnia i kulinaria |

Mała kostkarka do lodu – uzupełnienie kuchennego AGD

Mała kostkarka do lodu – uzupełnienie kuchennego AGD

Chcesz, aby Twoja kuchnia stała się kompletna? Pragniesz cieszyć się chłodnymi napojami oraz sorbetami zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę? Postaw na nowoczesność. Kostkarka do lodu mała to przyszłość, która już teraz wchodzi do polskich domów. Dlaczego warto zdecydować się na zakup? Podpowiadamy!

Niewielki rozmiar

Kostkarka do lodu domowa to sprzęt, który nie zajmuje dużo miejsca. Z pewnością będzie stałym gościem, na Twoim kuchennym blacie. Dzięki temu nie ma ryzyka, że będzie to kolejny gadżet, z którego będziesz korzystać od święta. Maszyna jest mała i w miarę lekka. Możesz po nią sięgać o dowolnej porze roku i wcale nie musisz chować jej na zimę!

Otrzymasz szybko, dużo kostek lodu

Ogromną zaletą, jaką posiadają kostkarki do lodu domowe jest to, że pracują naprawdę szybko! Przygotowanie pierwszej partii lodu zajmuje im zaledwie kilkanaście minut. Co ważne, maszynka wyprodukuje go tyle, ile nalejesz do niej wody, a gdy zabraknie płynu, jej praca zostanie wstrzymana.

Nie zaskoczy Cię żadna impreza, ani niespodziewani goście. Lód będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki, niezależnie od tego, czy chcesz przygotować kawę mrożoną dla przyjaciółki, drinki dla gości, czy okład na opuchniętą nogę.

Lód nie tylko do drinków

Kostkarka do lodu do domu produkuje lód z czystej wody. Oznacza to, że możesz wykorzystywać go znacznie szerzej, niż jedynie do przygotowywania napojów. Lód przydaje się podczas gotowania, gdy chcesz szybko przerwać jego proces lub zależy Ci na schłodzeniu jakiegoś składnika.

Przydaje się także do wykonywania chłodnych kompresów zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wystarczy wyjąć kilka kostek i owinąć je ściereczką lub ręcznikiem. W ten sposób zyskasz kompres na różnego rodzaju urazy i bóle.

Obłędne kolory

Czasy, gdy AGD dostępne było tylko w białym lub kremowym kolorze już dawno minęły. Kostkarki do lodu dostępne są w całej gamie kolorystycznej! Możesz dopasować urządzenie do wystroju swojej kuchni lub po prostu – do własnych upodobań. Producenci oferują odcienie niebieskiego, błękitu, czerwieni, miedzi czy stali. Bez problemu kupisz też czarne oraz srebrne.

Kostkarka do lodu ceny nie są zbyt wysokie

Wiele osób, które myślą o zakupie nowego sprzętu AGD obawia się wysokiej ceny takich urządzeń. W tym wypadku koszt zakupu nie jest duży. Dobrej jakości kostkarka do lodu kosztuje od 400 do 500 zł. Za tę cenę możesz przeobrazić swoją kuchnię w profesjonalną kawiarnię lub bar, w którym nigdy nie będzie brakować chłodnych napojów!