Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 15, 2021 in Catering |

Nie możesz dojść do ładu ze swoją sylwetką? Dieta pudełkowa rozwiążę Twój problem

Nie możesz dojść do ładu ze swoją sylwetką? Dieta pudełkowa rozwiążę Twój problem

Rozwój branży fitness i coraz większa liczba klubów spowodowały, że coraz chętniej spoglądamy w kierunku ćwiczeń i dbania i własne ciało. Początki treningów, którym zazwyczaj towarzyszy ogromna mobilizacja i podekscytowanie, z czasem zamieniają się w rutynę, a chęć do podnoszenia ciężarów i zerkania na to, co ląduje na talerzu, ulatnia się. Niestety, nie da się osiągać długofalowych efektów bez zwracania uwagi na to, co się zjada w ciągu dnia, tygodni i miesięcy. Nie bez powodu zresztą jedną z obiegowych opinii na siłowni jest stwierdzenie, że dieta to 80% sukcesu. Tony ciężaru, który można przerzucić w ciągu roku, nie będzie miał żadnego znaczenia dla Twojej sylwetki, jeżeli nie będzie to współgrać z dobrze rozpisaną i zbilansowaną dietą. I właśnie z tego powodu tak wiele osób albo rezygnuje z dbania o siebie, albo brnie w dalszy trening, nie osiągając przy tym wymarzonych efektów. Brak czasu i wiedzy na temat gotowania i rozpisywania sobie posiłków z odpowiednią liczbą kalorii, białka, węglowodanów i tłuszczy, niweluje nawet największe starania. Na szczęście na rynku dostępna jest coraz popularniejsza opcja o nazwie: catering dietetyczny. Jeżeli jesteś w grupie osób, która trenuje, chce schudnąć lub przytyć, ale nie masz czasu na gotowanie, to dieta pudełkowa jest stworzona z myślą o Tobie!

Zanim więcej o samej diecie słów kilka o firmach, które je obsługują. Firma cateringowa, której powierzysz przygotowywanie Ci posiłków, musi mieć renomę oraz ciekawą i rozbudowaną ofertę. Takową jest na przykład firma Fit Apetit. Tani catering dietetyczny, a takowy posiada w swojej ofercie Fit Apetit, to przede wszystkim bardzo duży wybór menu, które możesz dopasować pod swoje oczekiwania. Pierwszą z proponowanych opcji jest Slim fit, który charakteryzuje się zróżnicowanymi posiłkami i jest skierowany do wszystkich, których celem jest utrata zbędnych kilogramów. Dla każdego zainteresowanego codziennie dostarczone zostanie aż pięć posiłków. Dużym plusem jest to, że jedzenie pudełkowe Warszawa z dostawą dociera pod adres, który wskażesz. Może to być twój dom lub praca. Wybór zależy do Ciebie. Gluten&Diary Free to kolejna propozycja menu, tym razem skierowana do osób, które nie tolerują w posiłkach glutenu oraz białka. Posiłki są tak zbilansowane, że możliwym jest osiąganie celów sylwetkowych – utrata bądź wzrost wagi, przy jednoczesnym zadbaniu o odpowiednie składniki, które nie będą Ci szkodzić. Czy tania dieta pudełkowa może być również wyborem dla wegan? Oczywiście, że tak! Firma Fit Apetit dla każdego, kto pracuje nad własnym ciałem, ale nie toleruje i nie spożywa w swoim codziennym menu mięsa, może zdecydować się na catering pudełkowy o nazwie: Vegan. Te trzy ciekawe opcje, które opisaliśmy dotychczas, możesz mieć za jedyne 59 zł dziennie! Wszystko przygotowane pod twoje preferencje, cele i z dostawą pod wskazany adres.

Low Carb, to czwarta z przygotowanych propozycji menu. Czym się charakteryzuje? To przede wszystkim dieta z małą ilością węglowodanów. Jak każda dobrze zbilansowana dieta pudełkowa z dostawą tak i w tym wypadku, jeżeli rezygnujemy z węglowodanów, ich miejsce musi być czymś zastąpione. W diecie Low Carb jest to białko. Główny składnik budulcowy Twoich mięśni oraz odpowiadający za sytość posiłków. Dzięki tej opcji menu będziesz w stanie budować swoje mięśnie lub tracić na wadze oraz czuć się najedzona/y jeszcze długo po zjedzonym posiłku. Teraz coś dla tych, którzy trenują mocno i ich organizm domaga się wręcz odpowiednio zbilansowanego jedzenia. Dla częstych bywalców siłowni idealną propozycją będzie menu: Sport. Taki catering dietetyczny cechuje odpowiednia ilość węglowodanów, białka oraz tłuszczy, przy założeniu, że Twój trening to dla Twojego organizmu duży ubytek energetyczny. Catering dietetyczny z dostawą w opcji Low Carb oraz Sport możesz mieć już za jedyne 69 zł dziennie!

“Jedz tłuszcz, by spalić tłuszcz”. Takim hasłem firma cateringowa Fit Apetit reklamuje swoją propozycję menu o nazwie Keto Power. Jej główną zaletą jest tłuszcz – w zdrowej odmianie, który pochodzi z ryb, nasion oraz nabiału. Wiele osób dziwi się często, że dieta pudełkowa, która ma pomóc w redukcji masy ciała, oferuje produkty i propozycje menu bogate w tłuszcz. Nie jest to jednak nic złego. Liczy się zawsze liczba kalorii. Jeżeli jest mniejsza, niż twoje zapotrzebowanie, to wszytko jest OK. W omawianym przykładzie kalorie pochodzą akurat z tłuszczy. Ostatnia z propozycji na catering dietetyczny z dostawą to opcja Perfect Match. Idealna dla smakoszy jedzenia – w każdej postaci. Perfect Match to połączenie wszystkich diet oraz miks najlepszych i najlepiej ocenianych dań od Fit Apetit. Jeżeli więc interesuje cię tania dieta pudełkowa, i nie masz problemów z jedzeniem – oczywiście z umiarem – wszystkich produktów, to bez wahania możesz decydować się na tę propozycję. Obie omówione: Keto Power oraz Perfect Match dostępne są za kwotę 79 zł za dzień.