Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on październik 21, 2017 in Catering, Kuchnia i kulinaria |

Warszawska nocna pizza – pizzeria 24h Warszawa. Catering z dowozem

Warszawska nocna pizza – pizzeria 24h Warszawa. Catering z dowozem

Pizza nocą to doskonałe rozwiązanie na szybki i smaczny posiłek dla “nocnych Marków”, czyli osób, które pracują do późnych godzin… Głód nie zna pory dnia i nocy – po prostu pojawia się i atakuje, wtedy przydaje się takie miejsce jak pizzeria 24h.

Jaką pizzę można zamówić w takim miejscu? Oczywiście – pyszną. Należy jednak pamiętać, że pizza przyrządzana jest na wiele różnych sposobów i niekoniecznie musi to być pizza typowo włoska – sycylijska czy neapolitańska. W Polsce bowiem króluje pizza amerykańska. Po Włochach, Amerykanie wnieśli najwięcej wkładu w tej kwestii. W Stanach Zjednoczonych powstało wiele różnych wariantów, jak również i lokalnych odmian dania. Do najważniejszych należy pizza nowojorska, deep dish – pizza z Chicago oraz smakowita pizza kalifornijska. Amerykańskie pizze są różnorodne, bogate w smaku i przede wszystkim obfitują w składniki, których kucharz włoski nigdy by nie użył.

Sprzedawane w Polsce pizze są najczęściej więc pochodnymi pizzy amerykańskich, ale każda z nich ma oryginalny smak. Taką pizzę nocą oferuje Warszawa. Tu z powodzeniem znajdziemy pizzę i catering z dowozem pod wskazany adres.