Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lip 10, 2018 in Kuchnia i kulinaria |

Kubek

Pewnie często masz tak, że idziesz do kuchni i nawet nie myśląc o tym sięgasz po swój ulubiony kubek. Kubek, który uwielbiasz czeka na Ciebie abyś mógł nalać do niego napój.

 

Najczęściej nalewasz do niego herbatę i kawę, ponieważ najlepiej smakuje Tobie właśnie w kubku robiona kawa lub herbata. Czujesz ten aromat wydobywający się z czeluści kubka. Kubek przechowuje dla Ciebie najcenniejsze składniki płynów, które do niego wlewasz. Uwielbiasz przykładać usta do krawędzi kubka i powoli wypijać jego zawartość.

Pomyśl o ile świat byłby uboższy bez kubka. Czy umiałbyś wypić kawę bez swojego ulubieńca? Herbata z filiżanki to już nie to samo, co herbata prosto z kubka. Dlatego zadbaj o swój kubek i za każdym razem kiedy go używasz, umyj go od razu i odstaw na półkę. Niech czeka na Ciebie na kolejną zawartość. Tak abyś Ty mógł cieszyć się smakiem, płynącym prosto z ulubionego kubka. Pozwól mu wypełnić się po brzegi Twoim ulubionym napojem, w zamian otrzymasz jego długotrwałe ciepło lub chłód – jeśli dodasz lodu.

 

ega-babysitter.pl