Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lis 2, 2020 in Kuchnia i kulinaria |

przydatne rzeczy do kuchni

Przydatne rzeczy do kuchni. 8 użytecznych przedmiotów do praktycznej kuchni.

Wykorzystajcie jak najwięcej miejsca!

Kuchnia jest pokojem dziennym, w którym przestrzeń może szybko ulec zatłoczeniu. Kuchnia za mała, otwarta na salon, brak miejsca do przechowywania… Często znajdujemy w nim wiele wad! Ale czy wiesz, że dzięki pewnym przedmiotom i sztuczkom, twoja kuchnia może zostać przekształcona w doskonale zorganizowaną przestrzeń?

1. Przydatne rzeczy w kuchni – organizery do lodówki.

Dzięki tym szufladom łatwo zorganizujesz swoją lodówkę, aby zamocować ją na półkach lodówki. W ten sposób możesz zorganizować wnętrze swojej lodówki i przechowywać pewne produkty żywnościowe, takie jak jajka, ser, warzywa itp.

2. Przydatne rzeczy do kuchni – półka narożna do kuchni.

W małej kuchni lub aneksie kuchennym, najmniejsza przestrzeń ma być wykorzystana do stworzenia miejsca do przechowywania przy jednoczesnej optymalizacji przestrzeni. Ta półka narożna pozwala na przechowywanie kubków, przyborów lub przypraw w pobliżu blatu roboczego lub zlewu.

przydatne rzeczy w kuchni

3. Praktyczne gadżety do kuchni – wysuwana półka pod zlewem.

Przestrzeń pod zlewem jest często miejscem zmarnowanym. A jednak, jeśli jest dobrze zorganizowany, to oferuje użyteczne przechowywanie! Zainstaluj półkę pod zlewem do przechowywania naczyń (garnków, patelni, garnków i patelni) lub produktów gospodarstwa domowego.

4. Przydatne rzeczy w kuchni – kredens kuchenny.

Kredens kuchenny, niezależnie od jego wielkości, jest prawdziwą oszczędnością miejsca! Służy jako dodatkowy blat roboczy, ale także jako miejsce do przechowywania, zwłaszcza butelek, sztućców czy żywności. Wybierz model na kółkach, aby go łatwo przemieszczać, zgodnie z Twoimi potrzebami.

przydatne akcesoria do kuchni

5. Praktyczne rzeczy do kuchni – szafka na szkło.

Szklanki mogą szybko zajmować miejsce w Państwa szafkach, szczególnie jeśli chodzi o kieliszki. Nie można ich układać w stosy, aby zaoszczędzić miejsce. Zainstaluj metalowe urządzenia do przechowywania, które mogą być zamocowane w twoich szafkach w mgnieniu oka i pozwolą ci zawiesić do 6 kieliszków.

6. Przydatne rzeczy do kuchni – rozkładane tacki na sztućce.

Zorganizuj swoje szuflady za pomocą tych wysuwanych tacek na sztućce, które automatycznie dostosowują się do wielkości szuflad. Będziesz mógł łatwo przechowywać sztućce i inne małe naczynia (otwieracz do butelek, obieracz, itp.).

praktyczne rzeczy do kuchni

7. Przydatne rzeczy w kuchni – wisząca półka.

Gdy jest mało miejsca do zainstalowania mebli, należy rozważyć użycie ścian! Zamontuj obok blatu roboczego półkę ścienną, na której możesz umieścić kilka elementów do gotowania lub jedzenia. Można również zainstalować kilka doniczkowych roślin aromatycznych, aby mieć je pod ręką.

8. Przydatne akcesoria do kuchni – organizator blatu roboczego.

Czysta powierzchnia robocza ułatwia życie, szczególnie podczas przygotowywania posiłków i sprzątania. Ten zestaw zawiera różne garnki i deskę do krojenia, więc masz wszystko pod ręką.