Pages Menu

Categories Menu

Posted by on lut 11, 2018 in Kuchnia i kulinaria |

Sałatki z makaronem z zupek chińskich. Aromatyczna sałatka z zupek chińskich

Pyszne sałatki z makaronem z zupek chińskich są doskonałą potrawą, którą warto serwować podczas wielu domowych imprez. Z pewnością zachwyci ona wyjątkowym smakiem niejednego gościa.

sałatki z makaronem z zupek chińskich

Sałatka z makaronem z zupki to przepis coraz częściej praktykowany przez nowoczesne panie domu. Doskonale sprawdza się ona na każdym świątecznym stole. Można ją przyrządzić na kilka sposobów. Podstawowym produktem są zupki chińskie zmieszane z wybranymi warzywami i majonezem. Do przyrządzenia standardowej sałatki z makaronem z zupek chińskich potrzebne są dwa opakowania tych zupek w proszku.

 

W zależności od indywidualnych upodobań mogą one być ostre lub łagodne. Doskonałym dodatkiem są świeże pomidory, ogórki, por, kapusta pekińska groszek lub kukurydza oraz dowolna wędlina drobiowa. Niezwykłego aromatu tej sałatce dodają pokruszone zupki chińskie wraz ze znajdującymi się w opakowaniu przyprawami. Aby jeszcze bardziej wzbogacić smak doprawiamy ją majonezem, solą oraz pieprzem. Sałatka z makaronem z zupki jest jeszcze lepsza w smaku gdy przez kilka godzin schłodzimy ją w lodówce.